Misyon

Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak başarı ve tecrübelerini geliştirmek.

Vizyon

15 yılı aşkın geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici şirketi arasında olmak.

Ortak Değerler

Marem çalışanları ortak değerlerde bir araya gelerek çalışmalarını yürütürler.

Yenilikçilik

Her zaman yeniliğe açık olmak, hem sektörel hem kurumsal tüm yeni gelişmeleri yakından izlemek başarıda en önemli etkenlerden biridir.

Özdisiplin

Özdisiplin özgüveni de beraberinde getirir. Çalışanlarımız bunun bilincindedir.

Müşteri Odaklılık

Müşteri odaklılık şirketin tüm fonksiyonlarında müşteriyi ön plana çıkarmaktır. Marem için müşteri en önemli öz varlıktır, şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır ve grubun yapılanması, işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.

Sosyal Sorumluluk

Marem İnşaat taşıdığı sosyal sorumluluk çerçevesinde doğaya, eğitime, bilime ve toplumsal yaşama katkıda bulunmak için çaba gösterir.

Sürekli Gelişim

Rekabet gücünü artırmanın temelinde sürekli gelişim yatar. Bu amaçla gerek grup içi gerekse profesyonel kuruluşlardan alınan destek ile çeşitli kurs ve seminerlerle çalışanların bilgi ve becerilerinin yükseltilmesi hedeflenir.

Güvenilirlik

Konut gibi kalıcı değerler üreten bir grup olarak güvenilirlik birinci derecede önemlidir ve Marem İnşaat bu alanda maksimum özveri ile güvenirliliğini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

  • Kurum Değerini Artırmak
  • Müşteri Memnuniyetini Artırmak
  • Yeni Ürün ve Üretim Teknolojileri Geliştirmek ve Uygulamak
  • Çalışanların Bağlılığını ve Motivasyonunu Artırmak
  • Kaynakları Etkin Kullanmak